הדפסת תלת ממד (AM)

 

ארן מחקר ופיתוח מובילה את מהפכת הייצור הסדרתי בהדפסות תלת ממד (AM) עם יותר מ 32 שנות ניסיון בתחום ואלפי לקוחות. בארן תמצאו את לשכת השירות הגדולה בישראל לייצור סדרתי ודגמים בהדפסת תלת ממד.
אנו מספקים שירות של הדפסות, החל מדגמים בודדים ועד לסדרות ייצור, עם מגוון אפשרויות של תהליכים משלימים, גימור צבע, החדרת אינסרטים, הדבקות, עיבוד שבבי ועוד.
ארן מתמחה בייצור חלקי פלסטיק הנדסיים בטכנולוגית SLS עם יכולת הדפסה של חלקים בגודל של עד 1000 מ"מ, עם המדפסת הגדולה ביותר בתחום בעלת שטח ייצור הגדול ביותר הקיים כיום בטכנולוגיית SLS, דגם EOS P770.
טכנולוגית הדפסה נוספת בארן היא טכנולוגית DLP להדפסות מדויקות וברזולוציה גבוהה עד מאוד. בארן מדפסת ASIGA 4K היכולה להדפיס במגוון חומרי גלם, מעל 100 סוגים שונים עם תכונות מכניות מגוונות, חומרים שקופים ואטומים, דרגות קושי שונות, עם אישורים רפואיים ועמידות בטמפרטורות גבוהות. במדפסת ה-Nano Fabrica ניתן להדפיס חלקים בדיוק גבוה מאוד עד 3 מאיות המ"מ.
בנוסף, אנו מדפיסים חלקים מאלומיניום עד לגודל 500 מ"מ. השירות כולל עיבוד שבבי משלים ותהליכים משלימים נוספים על פי הצורך.
לשכת השירות מצוידת במודליה, חדר צבע ובית מלאכה לעיבוד שבבי ומספקת שירותים משלימים של גימור וצבע, בקרת איכות, החדרת אינסרטים, בדיקת מאמץ כניעה (Dog Bone) ועיבוד שבבי.
תהליכי הייצור נעשים בהתאם לנהלי התקן – ISO9001 ו- AS9100D תקן למערכת ניהול איכות תעופה וחלל.

ליצירת קשר ומידע נוסף:

עמוס פרידמן, סמנכ"ל, מנהל מחלקת AM | נייד: 054-6645710 | אימייל: amos@aran-rd.com

אלברט מיכאלי, שיווק מחלקת AM | נייד: 054-6645723 | אימייל: albert.michaeli@aran-rd.com

שמחים להודיע כי מחלקת ה RP/ RM הוסמכה לתקן AS9100D –

תקן למערכת ניהול איכות בתעשיות תעופה, חלל וביטחון!

המדריך למתכנן

טכנולוגיות הדפסה

שירותים משלימים